AvalehtUudisedSportKernu Põhikool Viljandis

Kernu Põhikool Viljandis

Kernu Põhikooli hoolsad lauatennisemängijad võistlesid rahvusvahelisel Laste Gp-l Viljandis. Poiste sünd. 2004-2005 mis on kooli tugevam vanusegrupp saavutas Egert Möll 12 koha, kaks kaotust tuli vastu võtta Läti noormeestelt. Samas grupis saavutas tubli 15 koha Kardo Kuusk. Tulise heitluse pidasid maha Andre Rõõm ja Ranel Laanemets, kes selgitasid 17 ja 18 koha. Seekord oli parem Andre. Kõige nooremas vanusegrupis nätasid võitluslikku mängu Markus ja Marten Sepp kes saavutasid vastavalt 8 ja 9 koha. Nemad mängivad ka järgmisel aastal samas vanusegrupis. Väga korralikud ja hoolsad harjutajad. Poiste sünd. 2006-2007 grupis võistlus ebaõnnestus. Marten ja Mairold Virt ei pidanud võistluspingele vastu aga poistel on tohutu töötahe ja nendelt ootan järgmisel hooajal kohti 6 parema hulgas. Kernu valla parema tulemuse eest hoolitses Kätriin Reinvald kes kõige nooremate tütarlaste hulgas saavutas Läti tüdruku järel teise koha. Kokkuvõttes on aga Kätriin kindel liider selles astmes, sest tal on kirjas ka kaks esikohta. Kätriin õpib Audenteses. Pühapäeval on noortel kohe võimalus oma oskusi näidata Kernu valla talimängudel. Soovin noortele edu õpingutes ja treeningutes.

Kaljo Põldaru

kätriin reinvald vasakul